top of page
agnieszkastefaniak2_edited.jpg

Agnieszka Stefaniak

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, trener personalny, instruktor Pilates, szkoleniowiec i wykładowca oraz pierwszy w Polsce instruktor Soma Move. Założyciel i właściciel platformy Twój Zdrowy Ruch. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej, akupunktury oraz treningu.. Wykładowca w Wyższej Szkole Rehabilitacji na kierunku studiów podyplomowych Trener Personalny, szkoleniowiec Soma Move.

Przez wiele lat pracy zdobywała wiedzę i doświadczenie na kursach, szkoleniach i studiach, na sali treningowej i w gabinecie. Pasjonuje ją zdrowy ruch oraz zdrowe jedzenie, wszystko dopasowane do potrzeb i możliwości każdej osoby. Także w zakresie fizjoterapii i terapii manualnej stara się wykorzystywać różne techniki pracy tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, łącząc techniki medycyny zachodniej, wschodniej i naturalnej. Wyznaje holistyczne podejście do życia, co znajduje odzwierciedlenie zarówno jeśli chodzi o trening i ruch, jak i o terapię w gabinecie fizjoterapeutycznym.

Z uśmiechem na twarzy poprowadzi Was w świat zdrowego ruchu.

IMG_20211017_124137 (1)_edited.jpg

Tomasz Stefaniak

Trener personalny, trener przygotowania motorycznego, instruktor pływania, masażysta, nauczyciel wychowania fizycznego. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego oraz szeroko pojętego treningu.

Pasjonat kolarstwa górskiego, biegania, pływania i piłki ręcznej. Fantastyczny pedagog i wielce lubiany nauczyciel. Zawsze z zaangażowaniem podchodzi do każdego treningu i każdej osoby, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Specjalizuje się w treningach przygotowania motorycznego, treningach siłowych i kondycyjnych oraz treningach prozdrowotnych i korekcji wad postawy. 

W zakresie masażu specjalizuje się w masażu sportowym, regeneracyjnym, masażu tkanek głębokich i powięziowym.

bottom of page