top of page
bieżnia

Przygotowanie 
Motoryczne

Przygotowanie motoryczne to specjalistyczny trening przygotowujący sportowca do osiągania lepszych sukcesów w danej dziedzinie sportu, poprzez poprawę odpowiednich cech motorycznych.

Jeśli jesteś sportowcem, trenujesz wybraną dyscyplinę sportu trening przygotowania motorycznego jest nieodłącznym elementem, aby poprawić osiągnięcia sportowe. 

Kluczowe jest włączenie do treningu ćwiczeń, które wspomagają siłę, moc, szybkość, wytrzymałość koordynację ruchową, zręczność i gibkość. To wszystko przekłada się na lepsze osiągnięcia sportowe zawodnika. 

Treningi przygotowania motorycznego powinny uwzględniać konkretną pozycję zawodnika, indywidualną umiejętność adaptacji do treningu i potrzebę regeneracji. Każdy plan powinien opierać się na analizie wymagań gry, aby określić, jakie cechy są ważne do występu na najwyższym poziomie. 

Trening przygotowania motorycznego poza poprawą osiągów zapobiega również przeciążeniom i kontuzjom, zwiększając tolerancję treningu danej dyscypliny sportowej.

IMG_20211017_124137 (1)_edited_edited_edited.jpg

Tomasz Stefaniak

🚩 YSCC Youth Strength & Conditioning Coach

🚩 NCSC Strength & Conditioning Coach

Jestem trenerem przygotowania motorycznego. Specjalizuję się w dyscyplinach gier zespołowych takich jak piłka ręczna, piłka nożna i siatkówka, a także sportah indywidualnych takich jak bieganie, pływanie, golf czy lekkoatletyka. 

Pracuję zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą i młodymi sportowcami. 

Prowadzę zarówno treningi indywidualne, jak i pracuję ze sportowcami zdalnie poprzez formę coachingu treningowego.

Kontakt

Treningi indywidualne odbywają się w Warszawie w klubie TI HEALTH CLUB, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa

Tomasz Stefaniak

tomaszstefaniakfitness@gmail.com

+48 503 719 648

Zobacz moje media społecznościowe:

  • Instagram
  • Facebook
Dziękujemy za kontakt!
bottom of page