top of page
P1060573 (1)_edited.jpg

Soma Move

SOMA MOVE® została stworzona przez Cecilię Gustafsson i Linusa Johanssona w Szwecji w 2012 roku. Od tego czasu opracowali koncepcję i rozpowszechniają holistyczny ruch na całym świecie.

O Soma Move

SOMA MOVE® to kompletny zestaw ruchów, w których rozwijana jest siła, elastyczność, równowaga, moc, rytm i gracja. Został tak zaprojektowany, że może być wykonany przez praktycznie każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania treningowego. Polega na ciągłym ruchu oraz ucieleśnionej obecności i świadomości. Ruchy są mocne, ale jednocześnie miękkie. Mogą być wyzwaniem i pomogą Ci rozwinąć całe ciało. Skupione na oddechu, płynności ruchów i obecności tu i teraz. Ćwiczenia wykonywane są boso, aby utrzymać jak największy kontakt ciała z ziemią. Koncept holistycznego ruchu.

 

Wyobraź sobie oddychanie w harmonii ze swoim ciałem. Wolność od myśli. Relaksujące powolne ruchy lub pot kapiący na podłogę. Czujesz się mocny/a i pełen wdzięku. Bez liczenia powtórzeń, czy serii. Tylko Ty i Twój niekończący się ruch. Prowadzony do sugestywnej muzyki pomoże Ci skoncentrować się na sobie, swoim oddechu i ruchu.

Zapisz się na zajęcia Soma Move

Zapisz się na zajęcia Soma Move i poczuj swobodę ruchu, swój oddech, flow i wolność.

P1060557 (11)_edited.jpg

A może jesteś instruktorem jogi, Pilates, trenerem fitness i chciałbyś wprowadzić Soma Move do swojego grafiku?

P1040401.jpg
bottom of page