top of page

Tu znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania:

 • Jakie metody płatności są akceptowane?
  Akceptowane są następujące metody płatności: - płatność kartą płatniczą za pomocą PayU - przelew zwykły - płatność za pomocą PayPal Programy/kursy z "Listy Programów" są dostępne w ramach subskrypcji poprzez płatność za pomocą platformy PayPal. Produkty ze Sklepu są dostępne poprzez płatność kartą płatniczą za pomocą PayU oraz poprzez zwykły przelew standardowy.
 • Czym się różni subskrypcja od płatności jednorazowej?
  Subskrypcja oznacza comiesięczną płatność poprzez obciążenie karty płatniczej w celu korzystania z usług/programów/kursów objętych subskrypcją. Płatność jednorazowa to jednorazowe opłacenie usługi/programu/kursu oraz uzyskanie tym samym dostępu do usługi/programu/kursu na czas określony w danym programie/kursie.
 • Czy jest możliwość bezpłatnego okresu próbnego Programu?
  Tak, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego przewidzianego w danym Programie/Kursie objętym subskrypcją przez okres 7 dni. Po tym okresie Twoja karta zostanie obciążona przewidzianą na Program/Kurs comiesięczną płatnością, w zależności od wybranego Planu Płatności.
 • Czy mogę zrezygnować po bezpłatnym okresie próbnym?
  Jeśli zrezygnujesz z Programu/Kursu w trakcie bezpłatnego okresu próbnego Twoja płatność nie zostanie pobrana. Jeśli zrezygnujesz później niż po 7 dniach trwania okresu próbnego Twoja płatność zostanie pobrana na najbliższy miesiąc. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji, jednak po upłynięciu okresu próbnego obowiązuje 30dniowy okres wypowiedzenia, co w praktyce oznacza, że płatność zostanie naliczona na najbliższy miesiąc i jeszcze przez ten miesiąc będziesz mieć dostęp do Programu/Kursu. Po tym czasie płatności nie będą naliczane, a dostęp do Programu/Kursu się zakończy.
 • Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?
  Oczywiście. Zawsze można zrezygnować z subskrypcji danego Programu/danych Programów z miesięcznym (30 dni) okresem wypowiedzenia. Wtedy jeszcze przez ten miesiąc będziesz mieć dostęp do Programu/Kursu. Po tym czasie płatności nie będą naliczane, a dostęp do Programu/Kursu się zakończy.

fizjoterapia terapia manualna masaż

program treningowy kurs online

fizjoterapia trening personalny pilates stretching

bottom of page