logoSomabiałe.png

Soma Move®

MOVE | MIND | SLOW

SOMA MOVE® została stworzona przez Cecilię Gustafsson i Linusa Johanssona w Szwecji w 2012 roku. Od tego czasu opracowali koncepcję i rozpowszechniają holistyczny ruch na całym świecie. 

Soma Move®

Na czym polega?

SOMA MOVE® to kompletny zestaw ruchów, w których rozwijana jest siła, elastyczność, równowaga, moc, rytm i gracja. Został tak zaprojektowany, że może być wykonany przez praktycznie każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania treningowego. Polega na ciągłym ruchu oraz ucieleśnionej obecności i świadomości. Ruchy są mocne, ale jednocześnie miękkie. Mogą być wyzwaniem i pomogą Ci rozwinąć całe ciało. Skupione na oddechu, płynności ruchów i obecności tu i teraz. Ćwiczenia wykonywane są boso, aby utrzymać jak największy kontakt ciała z ziemią. Koncept holistycznego ruchu.

 

Wyobraź sobie oddychanie w harmonii ze swoim ciałem. Wolność od myśli. Relaksujące powolne ruchy lub pot kapiący na podłogę. Czujesz się mocny/a i pełen wdzięku. Bez liczenia powtórzeń, czy serii. Tylko Ty i Twój niekończący się ruch. Prowadzony do sugestywnej muzyki pomoże Ci skoncentrować się na sobie, swoim oddechu i ruchu.

Poznaj założycieli
cecilia-2.jpg

Cecilia Gustafsson jest joginką, tancerką i przedsiębiorcą. Od wielu lat pracuje w branży ruchowej i jest uznanym nauczycielem i prezenterem. Opracowała kilka koncepcji ruchu, z których SOMA MOVE® jest jedną z nich. Cecilia pracuje z holistyczną perspektywą we wszystkim, co robi i zawsze stara się "połączyć wszystko w całość".

linus-2.jpg

Linus Johansson jest fizjoterapeutą, praktykiem ruchu i integratorem ruchu. Linus pracuje z pacjentami w swojej klinice, prowadzi warsztaty, kształci innych terapeutów i trenerów. Linus jest autorem kilku książek i wspólnie z Cecilią Gustafsson opracował koncepcję ruchu SOMA MOVE®.

Soma Move® w Polsce

W 2021 roku ukończyłam szkolenie i zostałam pierwszym w Polsce instruktorem Soma Move®. 

Od tamtego czasu niezmiennie doskonaliłam się w technice, ruchach, poznawałam modyfikacje ćwiczeń. Nadszedł moment, aby zacząć się tym dzielić i wprowadzić Soma Move® w Polsce.

Projekt bez tytułu (13).png

Soma Move®

Więcej aktualnych informacji dotyczących zajęć i rejestracji znajdziesz tu:

Na oficjalnej stronie Soma Move® możesz dowiedzieć się więcej o tej koncepcji ruchu:

Możesz również wypróbować jedną lekcję za darmo:

Zobacz linki do mediów społecznościowych Soma Move® Poland:

  • Instagram
  • Facebook

Zostań Instruktorem Soma Move®

Jeśli chciałbyś zostać Instruktorem Soma Move® i dalej szerzyć w Polsce tę koncepcję ruchu, skontaktuj się ze mną. Wprowadzamy szkolenia na polski rynek.

Jeśli chcesz zostać instruktorem i zacząć prowadzić zajęcia Soma Move® możesz mieć w ręku fantastyczne narzędzie, aby się wyróżnić na rynku.

A może jesteś już intruktorem fitness, jogi, czy Pilates, pracujesz lub prowadzisz studio fitness, jogi, Pilates czy treningu personalnego Soma Move® będzie idealnym rozwiązaniem, aby poszerzyć gamę usług, W szczególności, że wpisuje się ona w koncept ćwiczeń prozdrowotnych, w jakże co raz bardziej popularny i potrzebny koncept mindfulness, czy pracy z oddechem. 

Masz teraz niepowtarzalną szansę oferować swoim Klientom coś, czego na ten moment nie znajdą w żadnym innym klubie czy studio w Polsce.

A może właśnie chciałbyś otworzyć swoje pierwsze studio i szukasz czegoś, co da Ci siłę przebicia na rynku? Soma Move® z pewnością jest czymś, co w niedługim czasie zawładnie rynkiem w Polsce.

Dzięki koncentracji tu i teraz, pracy z oddechem, możliwości redukcji poziomu stresu, braku przymusu korzystania z dodatkowego sprzętu, ponieważ jedynym "sprzętem" potrzebnym do ćwiczeń jest mata, dzięki możliwości regresji i progresji wszystkich ćwiczeń, zatem dostosowania ich do każdej grupy wiekowej oraz każdego poziomu zaawansowania treningowego jest to koncepcja, która jest idealnym rozwiązaniem na troski i bolączki dzisiejszego świata. 
 

Co zyskujesz jako Instruktor

Soma Move® w Polsce?

- niespotykaną dotychczas możliwość pracy w koncepcji, która jest zarówno koncepcją fitness, jak i prozdrowotną, wpisującą się w koncepcję mindfulness, świadomości ciała, umysłu, pracy z oddechem oraz redukcją stresu dnia codziennego,

- możliwość promocji koncepcji ruchu, która jest innowacją na skalę całego kraju,

 

- preferencyjne warunki uzyskania licencji instruktorskiej, dostosowane do warunków rynku polskiego,

- koncepcja Soma Move® jest cały czas rozwijana, co kwartał powstaje nowa edycja,  w której założyciele - Cecylia i Linus - prezentują nowe ruchy, nowe połączenia ćwiczeń, nową muzykę, dzięki temu koncepcja ta jest cały czas żywa, rozwija się razem z Tobą. Jako instruktor uzyskujesz dostęp do platformy multimedialnej wszystkich poprzednich edycji, których na ten moment jest aż 28! A co 4 miesiące powstaje nowa!

 

Informacje:

- Koszt szkolenia to 2,300zł.

- Miejsce szkolenia: Warszawa lub inne miejsce w Polsce przy zebraniu grupy na szkolenie, może być i w Twoim mieście!

- Czas szkolenia: szkolenie 2-dniowe, weekendowe (sobota, niedziela).

- Dostęp do platformy multimedialnej uzyskuje Instruktor na podstawie opłaconej licencji instruktorskiej, w wysokości 40zł miesięcznie 

Jest to też wyjątkowa okazja, aby uzyskać licencję instruktorską w tak niskiej, startowej cenie!

Dzięki opłaceniu licencji instruktorskiej Instruktor otrzymuje pełnię praw do tytułu Instruktora Soma Move, możliwość korzystania bez ograniczeń z całej bazy multimedialnej oraz co 4 miesiące otrzymuje dostęp do nowej edycji Soma Move; nowego programu zajęć, nowych ruchów do nauczenia, nowej choreografii i muzyki.

Najbliższy termin szkolenia to 14-15.01.2023r.

Miejsce: Warszawa

(dokładny adres zostanie podany bliżej daty kursu)

Aby zarezerwować miejsce proszę o wpłaty na dane:

Twój Zdrowy Ruch Agnieszka Stefaniak

mBank 06 1140 2004 0000 3602 7681 4390

Tytułem: <Imię i Nazwisko, Szkolenie Soma Move>

Kwota: 2300zł

Jeśli potrzebna jest faktura za szkolenie, proszę o kontakt mailowy z podaniem danych do faktury.

*Przy rejestracji na szkolenie obowiązywać będzie Regulamin dostępny na stronie www.somamove.com.

Zobacz linki do mediów społecznościowych Soma Move®:

  • Instagram
  • Facebook

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie!

W polu "Temat" napisz proszę "Soma Move"

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość!